Byl jsem požádán o spolupráci na dětské knížce o jednom z lidských dějinách zcela zásadním řemesle. Zatím víc neprozradím. Ale je to čirá radost!

Začal jsem pracovat na knize pro Národní hřebčín Kladruby nad Labem. Smlouvy o dílo si velmi vážím. Titul (zatím pouze pracovní) zní Vraníci a stáje v Heřmanově Městci od roku 1945

Přípravné práce na třech titulech pro rok 2023

Pro vydání v roce 2023 připravuji vlastním nákladem sbírku poezie Mé lásky, má těšení, pro nakladatelství Lenka Gotthardová knihu Excelentní jezdec Jiří Pecháček – osudoví koně, vzpomínky, fotografie a pro tým amerického fotbalu Vysočina Gladiators – dvojnásebného vítěze Czech Bowl (2021 a 2023, a finalistu 2022) – knihu Příběh vítězů

Trojnásobný vítěz Velké pardubické pan Pavel Liebich se vrátí v úterý 5.10.2021 do svého rodného Kyšperku. Bude mi ctí představit v jeho přítomnosti mé poslední dvě knihy.

V nádherném severočeském jezdeckém areálu v Jítravě se uskuteční v sobotu 20. října 2021 další setkání s hrdiny mých dvou nových knih. Jste srdečně zváni, Jítrava leží při hlavní silnici z Liberce do České Lípy.